poniedziałek, 2 lipca 2012

O tym i o tamtym, ale głównie jeszcze raz maturalnie.

Tak zdałam maturę! Nawet biologię. Nie pochwale się wynikami bo nie ma za bardzo czym. Jednak jest w miarę zadowolona. Teraz tylko problem z przyszłością, bo na chwile obecną zarejestrowana jestem tylko na jednej uczelni na jeden kierunek. Wiem, że już dawno powinnam mieć kilka zapasowych kierunków, ale ja po prostu nie wiem gdzie jeszcze mogłabym studiować. Miałam zamiar zarejestrować się na pedagogikę, ale w ostatnim momencie się rozmyśliłam. Wolałabym wyjechać z domu i dlatego nie rejestruje się na najbliższy Uniwersytet. Zastanawiam się, czy nie spróbować dostać się na informację naukową i bibliotekoznawstwo jeszcze do Łodzi i do Białegostoku. Pozostawiam sobie jeszcze czas na decyzję do wieczora. Mam nadzieje, że w końcu się zdecyduję.  Ale najbardziej chciałabym się dostać na Uniwersytet Warszawski. Och mam nadzieje, że się uda, ale niestety muszę poświęcić jeszcze te kilkadziesiąt złotych na plan awaryjny.

Teraz niestety trochę się lenię. Zaczęłam czytać "W pierścieniu ognia" Suzanne Collins, jednak zawsze kiedy już się wciągnę, ktoś mi przeszkadza. Najlepiej by było czytać w nocy, a wtedy akurat nie wytrzymuje i idę spać. Gdzie się podziały te czasy kiedy zaczynałam książkę około godziny 21 i czytałam ja przez cała noc dopóki nie skończyłam?

Dopracowuje też pewną sprawę. mam nadzieję, że za tydzień będę mogła was z nią zapoznać. Ciężko mi ostatnio wszystko idzie. Mam nadzieje, że niedługo minie ten okres.

Jutro moje stosiki.

I jeszcze przypominam o blogowej akcji zbiórki dla zwierzaków. Ja już wysłałam swoją paczkę.

5 komentarzy:

 1. Gratuluje zdanej matury. Też mogę tak powiedzieć. Powodzenia przy rekrutacji i udanych wakacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również przyłączam się do gratulacji. A co do wyboru uczelni, życzę Ci spełnienia Twoich planów :):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Yay ^^ Gratuluję!
  Łódź zaprasza! :D
  Eh, ja teraz mam problem z wciągnięciem się w książkę, bo nawet najmniejsza rzecz wytrąca mnie i potem nie mogę się skupić :/ Za ciepło! :/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy może akurat, ale trzymaj kciuki za Warszawę jednak.
   Nie jest ciepło. jest mega, ogromnie gorąco. Mam wrażenie jakby gotował mi się mózg.

   Usuń
 4. Serdeczne gratulacje z okazji zdania matury!! Ale upał taki, że żyć się nie chce.. ;)

  OdpowiedzUsuń