niedziela, 20 maja 2012

Konkurs na Dzień Dziecka!

Konkurs miałam ogłosić wczoraj, ale jakoś tak wyszło! Wiecie jak to jest (no może nie wiecie, ale możecie się domyśleć). Jak się mieszka w małej wsi, gdzie jest 30 domków z czego jedna trzecia niezamieszkana i gdzie nic się nie dzieje, to kiedy przejeżdża straż, policja i karetka na sygnałach to jest większa impreza i dyskusje do pierwszej w nocy :D.

Ale moje wiejskie życie opisze wam jeszcze kiedyś indziej. A teraz przejdźmy do rzeczy. Konkurs miał być urodzinowy (6 maja minął rok od założenia tego bloga), ale matury jakoś wybiły mi to z głowy. Tak więc robimy konkurs z okazji Dnia Dziecka.Kilka postanowień:
1) Konkurs zaczyna się dzisiaj i kończy z dniem 1 czerwca o godzinie 12. Wyniki ogłoszę około 15 (prawdopodobnie).
2)Osoba nagrodzona zostanie wytypowana tak jak wcześniej w wyniku losowania.
3) Aby wziąć udział w konkursie należny zgłosić się pod postem i odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego dorośli powinny obchodzić Dzień Dziecka (nawet jak nie mają dzieci)?
4) Mile widziane polubienie bloga i wstawienie u siebie podlinkowanego bannerka reklamującego konkurs. 
5)Nagrody nie wysyłam zagranicę.
6)Chyba tyle jak coś mi się przypomni to obwieszczę to wam donośnie!

A nagrodą jest:


Cała seria (licząca 9 tomów) komiksów o przezabawnym rudym kocie pt "Cześć Michael". Wydawać by się mogło, ze ta manga wydana została dla dzieci. Jednak ja swoim dzieciom zdecydowanie bym tego długo bym nie pokazała. A tak poza tym dziecko nie zrozumiałoby wielu naprawdę śmiesznych żartów zawartych w tych króciutkich historyjkach. W ogóle wpisuje się to w moją krucjatę promowania mangi w Polsce. A nuż wylosowana osoba pokocha ten gatunek i zacznie wpierać polski rynek tego gatunku komiksowego :D.

Zgłaszajcie się zgłaszajcie, bo ja bardzo lubię wchodzić codziennie na bloga i widzieć coraz to nowe komentarze :D

11 komentarzy:

 1. Ja nawet nie miałbym co zrobić z nagrodą, zatem nie zgłaszam się. Ale gratuluję roku blogowania i życzę powodzenia startującym w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to co zrobić? Przeczytać!

   Usuń
  2. Masakra, dopiero teraz doczytałem, że to nie dla dzieci. Okładka mnie zwiodła.
   Dobrze, zatem zgłaszam się.
   Dorośli powinni obchodzić dzień dziecka, bo każda okazja jest dobra do tego, aby dać sobie prezent!
   Banner zaraz wstawię. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Oo kocham mangę, więc i ja się zgłaszam!
  Bloga już od dawna pilnie obserwuję, a banerek zaraz wstawiam ;)
  Dlaczego dorośli powinni obchodzić Dzień Dziecka mimo wszystko? Bo tak naprawdę każdy ma w sobie coś z dziecka i warto sobie o tym przypomnieć - choćby po to by mieć wymówkę do zakupu kolejnego prezentu dla siebie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię mangę, a po za tym ten kot z okładki zbyt przypomina mi moją miłość- Garfielda, żeby mogła przepuścić ten konkurs!
  A zatem:
  "Dlaczego dorośli powinni obchodzić Dzień Dziecka (nawet jak nie mają dzieci)?''

  Każdy dorosły powinien pamiętać, że sam także był dzieckiem i cieszył się z tego święta. Uszczęśliwiony przez ciebie człowiek sprawia, że cieszysz się i ty.

  A poza tym wszyscy powinni obchodzić dzień dziecka ponieważ ja technicznie także jestem dzieckiem i należy mi się prezent!

  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham mangę, a tej akurat jeszcze nie czytałam :)

  Właściwie, ja ciągle czuję się dzieckiem - nawet mając 24 lata :)
  Dorośli powinni obchodzić dzień dziecka bo, jakby na to nie patrzeć, są w końcu czyimiś dziećmi.
  W ten jeden dzień w roku można zapomnieć o problemach dorosłego świata i oddać się zabawie i uprawianiu ulubionych zajęć.
  Dzień Dziecka zawsze był dla mnie niezwykłym wydarzeniem - w szkole organizowano zawody sportowe, a rodzice przygotowywali poczęstunek, zabawa trwała do godzin popołudniowych. To był chyba jedyny dzień w roku, kiedy z żalem opuszczaliśmy szkolne mury :)

  Dzisiaj, razem ze znajomymi, nadal obchodzimy Dzień Dziecka, jeżeli tylko pozwala na to pogoda, organizujemy ognisko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Grrr! Jak widzę konkurencja do mojej mangi!
  Żartuję^^. Uwielbiam ogniska! Tylko nie polecam pieczenia na patyku słodkich pianek, bo nigdy nic z tego nie wychodzi.

  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się oczywiście!
  Dlaczego dorośli powinny obchodzić Dzień Dziecka? Ponieważ dorośli to tez dzieci, tylko takie duże =P A czasami to dzieci są mądrzejsze od dorosłych x)
  Habibi1610@interia.eu

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się ;)
  Dorośli powinni obchodzić dzień dziecka, bo to jakby własny wehikuł czasu. Któż nie chciałby wrócić do dziecinnych gier i zabaw? Cały czas narzekamy, że jakby to było fajnie wrócić do przedszkola albo, że chętnie wróciłoby się do szkoły. Cóż dzięki Dniu Dziecka przez jeden dzień w roku nie musimy się już skarżyć.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy dorosły powienien obchodzić Dzień Dziecka, by móc znów poczuć się dzieckiem. Wiadomo, że w każdym z nas jest coś z dzieci i czasem mamy ochotę się w nie zmienić, choćby na chwilę. Dlatego ten jeden dzień powienien być niczym powrót do dziecięcych lat i przynieść nam mnóstwo wspomnień i radości:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się, uwielbiam mangę ^^ No a banerek wstawiony :D

  A dorośli powinni obchodzić dzień dziecka, ponieważ tak naprawdę często takie dziecko w nich drzemie i powinno się wybudzić *.* Poza tym każdy ma prawo poczuć się młodziej choć na chwilę, wrócić wspomnieniami do lat, w których wszystko wyglądało inaczej. No i na dodatek czemu dorośli nie mieliby tego robić ? Przecież też są dziećmi swoich rodziców i zdarza im się (jednym częściej, drugim rzadziej) zachowywać się niezwykle dziecinnie. A dzieciństwo przynosi mnóstwo radości i nikt nie powinien być odizolowany od tych zasobów wesołości i lekkomyślności.

  Pozdrawiam ! ^.^

  OdpowiedzUsuń