wtorek, 12 czerwca 2012

Przybywam z odsiecząPrzybywam z odsieczą mojemu szwagrowi i siostrzeńcom.
Przyjechałam wczoraj do Skierniewic i jak zawsze będąc u.mojej siostry poczułam pewna satysfakcje. Od zawsze mama stawiała mi ja na wzór. Świetnie się uczyła i w ogóle. Jednak mimo iż 18 lat ode mnie starsza, jest okropna panią domu. Rozumiem pracuje zawodowo i może nie mieć czasu ugotować czy posprzątać, jednak ona po prosu kompletnie się do tego nie nadaje. Gotuje tak koszmarnie, że już nawet karma dla kota lepiej smakuje (nie żebym kiedyś próbowała, ale zapach na pewno ma ładniejszy niż to co upichci moja sister). Nie jestem też jakąś wielką pedantka, a i u mojej siostry nigdy nie jest brudno, ale według nie jest bałagan. Dzisiaj nie miałam zbytnio weny i nie zabrałam się za enegrgiczne sprzatanie, ale jutro się za to zabiorę.

Kończę już czytać tą paskudną książkę ("Za plecami anioła"), więc pewnie jutro recenzja. Ogólnie na mój 14 dniowy wyjazd zabrałam ze sobą 10 książek, ale pięć z nich pewnie przeczytam bardzo szybko ( i w końcu skończę "Sagę o Ludziach Lodu").

Post miał być dużo dłuższy, ale odzwyczaiłam się od laptopa i teraz ciężko mi się pisze. Zdecydowanie wole takie komputery stacjonarne.

Czy wiecie, że już jest nowy odcinek "Czystej krwi"? Ja już dawno nie wchodziłam na stronę główną z serialami (włączałam od razu ta od "Kości") i dzisiaj bardzo się z dziwiłam. ale odcinek już za mną i nie mogę doczekać się kolejnego.

3 komentarze:

 1. Maj gad, sprzątanie? No wiesz co?
  Ale co do seriali -
  http://www.kinomaniak.tv/seriale/metalocalypse/s1e1#SEZON1

  Najbardziej metalowy serial jaki kiedykolwiek widziałaś;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy jestem na tyle mocna by to obejrzeć. Chwilowo kończę kości, a potem nad tym pomyślę :D.

   Usuń